Bisiklet Satın Alırken Yapmamanız gereken Hatalar

Mosso MARiNE 20 jant bisiklet

 

Bisiklet Satın Alırken Yapmamanız gereken Hatalar ; Bisiklet almayı düşünüyorsunuz ve Marka model araştırmaya girdiniz. Onlarca marka, yüzlerce model ve renk harici kadro ve jant ölçüleri. Bir anda o kadar seçenek arasından seçim yapamaz hale geldiniz. Bu  normal , seçenek sayısı renk model,şehir ,dağ ,yol ,jant ölçüsü, kadro ölçüsü seçenek sayısı bin ayrı olasılığa bölünüyor. Burada bu olasılıkların yanında bir o kadar önemli başka unsurlarda var. Bu aslın da seçilecek bisiklet için doğru ölçüler, istediğiniz doğru miktara alınmış, doğru bisiklet için çok önemli. Burada asıl yapılması gerekenleri en iyi seçim de size anlatmak isterim.

Bisiklet Satın Alırken Yapmamanız gereken Hatalar ;Öncelikle ne istediğinizi bilmelisiniz. Bir o model bir bu model bir o kadro ölçüsü bir bu kadro ve jant ölçüsü. Gidip gelmek size sağlıksız bir ürün satın almanıza neden olabilir. Birde Şehir mi ,dağ mı  veya yol bisikleti  gibi  düşüncenizi belirleyip tek bir kategori seçimini yapmalısınız. Bunun için bir bilgi gerektiğinden, O bisikleti ne anlamda kullanmak istediğinizde önemli. Spor zayıflamak için mi  zaman geçirmek için mi  sosyal olmak mı veya zaman geçsin bir meşgale olsun diye mi.  Burada soru işareti çok, hangisi bunun detayları na gireceğiz.

         Bisiklet Satın Alırken Yapmamanız gereken Hatalar

Amaç ve faktör bunun yanında kaç kilosun boyun kaç hangi ölçülerde bisiklet senin ölçülerine daha uygun. Bunları İnternet üzerinden  araştırırsan otomatik olarak kafan karışıyor. Bunun  detaylarına tek tek gireceğiz hiç kimseyi yanlış, bisiklet seçimi için ve bu seçimde uyumsuz bir bisiklet olması.  Sürücü arasındaki mutsuzluğu (çünkü her iki taraf ta mutsuz bisiklet kendi ölçülerinde bir sahibi olmadığından. Sahibi ise o bisikletin ölçülerini uyumsuzluğunun  getirdiği rahatsızlıkla ve ödediği onca paranın karşılığını görememekle şikayetçi ) Bunların hepsine değineceğiz detaylı ve tek tek . (Yakında bu yazımızı da tamamlayıp sizleri bilgilendirmek başlıca amacım olacak. İş yoğunluğu nedeniyle bu ay sonuna kadar boşluk bulabilirsen yazımızı tamamlamak istiyorum)

by Editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code