Kocaeli Bisiklet Satış Mağazaları

Kocaeli Bisiklet Satış Mağazaları

Kocaeli Bisiklet Satış Mağazaları; Evet arkadaşlar bisiklet artık bir ulaşım aracı olarak görülmeye başladığı bunun yanında. Hem hobi hem spor hem eylence hemde.Sosyalleşme aracı olarak kullanılmaya başlandı günümüzde. Kocaeli şehrinin bir çok ilçeleri dahil 100 ün üzerinde satışı yapılan noktalar bulunurken. Sadece bisiklet satış servis  hizmeti verebilen mağaza konumundaki. Bu işi yıllarca sürdüren bilgi becerisiyle bisikleti sattıktan sonra satış sonrası servis hizmeti verebilen firma sayısı beşi geçmez. Bunlardan biri de Taşpınar bisiklet tir. Biz ve ekibimizle bir çok markanın (Mosso,Kron,Ümit marka) bisiklet satışı yaparken bunun yanında 20 kadar büyük marketin bisikletlerinin (Metro,Evkur,Carrefour,Migros,Toyzz Shop) Ve diğerleri hem bisiklet satış mağazamızın yanında bu bisikletlerinde kurulum garanti ve sevisi işini de yapmaktayız.

                   Kocaeli Bisiklet Satış Mağazaları

Kocaeli Bisiklet Satış Mağazaları; Bunun yanında Kocaeli de Hiç bisiklet işinden anlamayan,sadece sezonluk bisiklet satan.  Bir çoğu  garantisiz merdiven altı ürünü piyasaya süren işletmelerde mevcut. Bisiklet belki % 30-40 daha ucuza alabileceğiniz markası bile belli olmayan. Garantisiz olan bir kaç ay sonra tamamen dağılıp kullanılmaz hala gelen ürünlerdir. Bir çok firma servisliğini yapmamazı isteseler de  kalitesi düşük oldukları. Bu tip bisikletlerin servisliğini yapmamakla beraber tüketicileri de bu konuda mümkün olduğunca uyarmaya çalışıyoruz.

Bisiklet satın alırken yukarıda saydığım belli başlı mağazalardan ve servisinin muhakkak olması gerekliğini bilinciyle hareket etmek gerekir. Zaten Ülkemizde belli başlı Markalar mevcut.  Bu markalarda Ümit,Kron,Mosso,Bianchi,Salcano ve bir iki firma daha bu üretici firmalar tercihi etmeniz sizin her zaman lehinize olacaktır.

                          Kocaeli Bisiklet Satış Mağazaları

Kocaeli Bisiklet Satış Mağazaları; Gelelim hangi markalar, Hangi mağazalarda satılıyor. Kron,Mosso,Ümit bisikletlerinin Hem Kocaeli bayii bunun yanında servisi Taşpınar bisiklet. Ümit bisikleti Metro,Evkur lisanslı modelleri ise Toyzz Shop satışı yapılmakta. Bianchi, Salcano çoğunlukla beyaz eşya mağazalarında satışı yapılmakta. Birde bu markaların bazı büyük ilçelerde de  satışını yapan bayiiler olabiliyor.

Bisikleti muhakkak çocuğunuza ve kendinize ölçü ebatları  ve kadro yüksekliği uyumunun tam olması için görerek ve kontrolünü yaparak. Satın alın hiç görmediğiniz bir bisikleti kutudan hiç çıkmasa da hangi yılın bisikleti olduğu kargodan size nasıl ulaştığı sonrasında. Kurulum için servisinin olup olmadığı veya garanti belgesinde ilk montaj kuponun olup olmadı bir sürü faktörle uğraşmaktansa. Taşpınar Bisiklete gelip size uyumlu en rahat bisikleti en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

by Editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code