Kocaeli Bisiklet Tamiri

FD 1500 - 26" Katlanır Bisiklet - M.Disk

Kocaeli Bisiklet Tamiri ; Bisiklet arıza yaptığında arızanın giderilmesi için yapılan işleme son 10 yıla kadar tamir olarak geçerken. Günümüzde bu işlemin adı servis işlemi veya onarım olarak değişmiştir. Tamir tamirci yerine bu işlemin kapsamı genişlediğinden servis olmasının nedeni düşünürsek. 20 yıl önceki  bir bisikleti düşünün sade basit her kez tarafından onarılan kolay bir bisikletti. Şimdi ise bu işlemler bilir kişi işinde 10 yılların geçmesi gereken tecrübe, deneyim. Birikime sahip kişiler tarafından yapılması zorunlu hale geldi. Vida sistemleri değişti.Fren sistemleri vites sistemleri göbek hazne sistemleri. Lastikler jantlar hepsi teknolojinin sayesinde değişerek bisiklete yapılacak onarımın tam bir uzman tarafından yapılmasını gerekli kıldı.

Kocaeli Bisiklet Tamiri bakım ve servislik

Kocaeli Bisiklet Tamiri;  Bunun için eskiden sokak aralarında ev bodrumlarında yüzlerce bisiklet tamircisi bulunurdu. Bisiklette bu bu detaylı ve hassas değişim. Bu tip tamircilerin  işlerini artık yapamaz hale getirdi. Bir çok anahtar seti ne sahip olunmadığında bu bisiklet bakım onarım tamirat işlemlerini bilginiz olsa da yapılamaz hale getirdi. Bisiklet markalarında servisi olma gibi bir yükümlülük bu sistemde zorunlu hale geldi. Taşpınar bisiklet  olarak biz son  30 yıllık  bu sektörün için de son 15 yılda Kron,Mosso,Ümit,Bisan bisikletleri yetkili servisi iken halen.  Bunun yanında bir çok koşu bandı ve elektrikli bisiklet servisli yapıp sonrasında sadece bisiklete ağırlık verme adına.

Diğer servislik likleri bırakarak sadece bisiklet işinde uzmanlaşmaya devam ettik . Bir söz vardır. ”Bisikletçi  isen sadece sadece bisiklet yapacaksın”  Hem motor hem bisiklet, veya bisikletin yanına başka bir faaliyet alanı olmayacak. Son 15 yıla kadar Kocaeli sınırları içerisinde irili ufaklı  200 civarında bisikletçi varken bu sayı günümüzde  tam anlamıyla bu işi yapan. Yine diğer yazımda da  bahsettiğim gibi 5 sayısını geçmez.

Kocaeli Bisiklet Tamiri;  Burada, Taşpınar bisiklet olarak tüm bisiklet marka ve modellerinin de. Deneyim ve uzmanlığımızı sizlerle paylaşmanın gururuyla 30 yıllık bilgi birikim ve bir çok bisiklet servislikleri ile hep aynı adreste olacağız. Hem bisiklet satış (Mosso,Kron,Ümit bisikletlerini Kocaeli yetkili bayii olarak)  Hemde bunun dışında da  tüm bisikletlerin bakım onarım tamirat  yedek parça ve aksesuar ile hizmet vermekteyiz.

by Editor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code